Почетна Urednik 4

Urednik 4

Џејми Оливер го претвори својот Land Rover во кујна

Еден од соништата на секој готвач е да има подвижна кујна и да може да си готви каде и да е. Епа тој сон му се оствари на познатиот британски готвач, Џејми Оливер. Во соработка со Land Rover, Џејми креираше кујна во својата кола, каде има скара, тостер, апарат за сладолед и што ли уште […]

Јелена Карлеуша, посекси од било кога

Српската пејачка Јелена Карлеуша се појави на сцената на Гранд со нов, сосема различен стајлинг од претходно. Јелена ја знаеме по нејзините експерименти кога се работи за облека и коса. Овој пат се појави до розева перика и латекс. Сепак, што и да облече, Јелена секогаш изгледа пресекси. ?? A post shared by JELENA KARLEUŠA […]

Блејк Лајвли, дамата во жолто

Блејк Лајвли е една од најголемите модни и стилски икони. Со сигурност можеме да кажеме дека таа речиси никогаш не греши со нејзиниот избор на облека. Следејќи ја години наназад сфативме дека Блејк е една од ретките актерки на која прекрасно и стои жолтата боја. Дали тоа можеби е нејзината омилена боја?  сравнение ноутбукилучшие вечные