Почетна Магазин Џејми Оливер го претвори својот Land Rover во кујна
Џејми Оливер го претвори својот Land Rover во кујна

Џејми Оливер го претвори својот Land Rover во кујна

0
0

Еден од соништата на секој готвач е да има подвижна кујна и да може да си готви каде и да е. Епа тој сон му се оствари на познатиот британски готвач, Џејми Оливер.

Во соработка со Land Rover, Џејми креираше кујна во својата кола, каде има скара, тостер, апарат за сладолед и што ли уште не. Сега Џејми може тука да си ги спрема вкусните рецепти.

https://www.youtube.com/watch?v=ey1OdOa1LFEкод яндекс вебмастеропределение Спам:

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *