Почетна Магазин Блејк Лајвли, дамата во жолто
Блејк Лајвли, дамата во жолто

Блејк Лајвли, дамата во жолто

0
0

Блејк Лајвли е една од најголемите модни и стилски икони. Со сигурност можеме да кажеме дека таа речиси никогаш не греши со нејзиниот избор на облека. Следејќи ја години наназад сфативме дека Блејк е една од ретките актерки на која прекрасно и стои жолтата боја. Дали тоа можеби е нејзината омилена боја?

 сравнение ноутбукилучшие вечные

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *